Individuální fotokurz focení domácích mazlíčků

Kurz focení domácích mazlíčků

Akční momentky zvířecích modelek

Toužíte po akčních, a přitom ostrých snímcích svých zvířecích miláčků? Je na fotkách váš aportující pejsek pořád rozostřený a běžící kočka rozmazaná? A to nemluvím o koních ve skoku, kteří se ani nevejdou na fotku? Nevadí, během fotokurzu všechny „zlomyslnosti“ zvířátek i fotoaparátu hravě zvládneme.

Protože jsem sám začínal jako fotograf v zoologické zahradě, těším se i na fotografování mazlíčků všeho druhu od hadů či agam po papoušky a od strašilek po akvarijní rybky. Podle druhu mazlíčka si tedy můžeme procvičit třeba fotografování přes sklo, makrofotografii nebo focení ptáků přímo v letu.

Naučíme se, jaké nastavení fotoaparátu vám zaručí, že budou tvorové v pohybu na snímku ostří jako břit, jak pracovat s předvídatelností a dokonalou znalostí vašeho drahouška.

Procvičíme si sledování objektu pohybujícího se směrem k fotoaparátu a vyzkoušíme si i techniku švenkování neboli panningu, (pohyb zprava doleva), tedy kolmo k fotoaparátu. S radostí vám také ukážu, jak vytvářet efektní snímky, na kterých je běžící pejsek ostrý, zatímco pozadí je pohybově rozmáznuté – prostě jako z rukou profesionálního fotografa.

 

Individuální fotokurz na půl dne (4 hodiny)

Cena kurzu: 2.900 Kč

Individuální fotokurz na celý den (8 hodin)

Cena kurzu: 5.900 Kč

Objednat fotokurz