Reference

Jedním fotokurzem to u mne většinou nekončí. Jsem opravdu velmi rád, když mi po našem prvním společném fotosnažení posíláte ukázky svých dalších prací a já mohu sledovat, jak se zlepšujete a jak vás focení baví. Stejně jako mě.

Ještě šťastnější jsem, když se mi do kurzů vracíte, nebo když se díky našemu společně strávenému času rozhodnete fotografii studovat.

A moment, kterého si vážím snad úplně nejvíc, přichází, když děti odloží mobil, vezmou do ruky foťák a sami si řeknou, že se chtějí něco přiučit. To pak mám pocit, že svět je ještě v pořádku!

Janek B.: Nesmírně děkuji, že jsi mě naučil to, co jsi mě naučil. Výrazně jsi mě posunul někam, kam jsem si ani já nemyslel, že se posunu.
Petr S.: Celodenní práce v ateliéru pro mne dopadla na jedničku. Fotografie, které jsem pořídil, jsem hned mohl použít na svůj nový web pro AVIS Studio - vinuté perle.
Barbora Ž. Děkuji za báječný den a za spoustu informací, díky kterým vznikly snímky, ze kterých mám radost!
Janek B.: Série fotografických kurzů mi moc pomohla v přípravě na talentovou zkoušku z fotografie na střední školu. Celkově jsem se umístil na čtvrtém místě.
Ivan P. S Michaelem jsem absolvoval již dva celodenní fotokurzy pro seniory. Mým přáním bylo naučit se bezchybně ovládat nový fotoaparát a hlavně umět zachytit krásu neopakovatelného okamžiku ve fotografii. Kurz předčil všechna má očekávání. Michael mi byl trpělivým, vstřícným a pohodovým mentorem. Odnesl jsem si spoustu vědomostí, poznatků a naučil jsem se využívat možností, které můj fotoaparát nabízí. Co vím určitě je, že jsem na kurzu u Michaela nebyl naposledy a už teď těším se na naše další setkání.
Robert F.: It has been an intense and exiting weekend-workshop which improved my skills significantly. Michael is firm in all kind of photography genres, is an excellent teacher, shares different techniques and hence, shades light into valuable insights of a professional photographer!
Petr K.: Kurz fotografování v ZOO jsem si moc užil. Michael mi půjčil i svůj teleobjektiv, takže jsem si mohl vyzkoušet focení na větší vzdálenosti.
Denisa Ch.: Jsem moc ráda, že jsem si mohla procvičit makrofotografii.
Barbora Ž. Chtěla jsem se naučit fotit "akci" a díky fotokurzu s Michaelem se to povedlo.
Adélka: Fotokurz byl super mnoho jsem se toho naučila nového. Michal měl trpělivost jak se mnou tak s mým objektivem, který zlobil. Fotokurz bych si určitě ráda zopakovala.
Monika T.: Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za dnešní kurz. Doufám, že Vaše rady nezapomenu a teď už budu jen trénovat a trénovat.
Jirka J.:
Sanja P.: Milý, profesionální a inspirativní učitel, stručné vysvětlení, vhodné pro začatečníky, pomáhá s každým krokem, dává skvělé tipy a rady, které do dneška využivám.