Kurz fotografování pro seniory

Kurz fotografování pro seniory

Fotografie – pilulka věčného mládí

Čtyřicítka je stáří mládí a padesátka zase mládí stáří. Nejvyšší čas naučit se něco nového, protože každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu dvacet nebo osmdesát. Kdežto ten, kdo se stále učí, zůstává mladý. 

Výše penze bohužel není nijak závratná. První obava, která vám asi proběhne hlavou, bude z toho, jestli na smysluplné fotografování budete mít dostatek prostředků. Můžete být úplně klidní. Náš fotokurz pro seniory začneme ujištěním, že k pořízení krásných fotografií není třeba mít vybavení za horentní sumy ani cestovat přes půl světa. Krása se skrývá všude kolem nás a záleží jen na vás, jak ji zvěčníte na čip svého fotoaparátu. Obsah fotokurzu vám „ušiju“ přímo na míru podle toho, jaký fotografický žánr vás nejvíc baví, jaké fotografické vybavení vám říká pane a co všechno o fotografování už víte.

Budeme spolu pilovat kompozici obrazu, aby byly vaše snímky esteticky vybroušené. Samozřejmě si procvičíme základní fotografické dovednosti, jako je práce s hloubkou ostrosti či expoziční dobou. Můžeme vyrazit na fotografickou vycházku za architekturou, do zoo za zvířaty nebo kamkoli jinam podle vašeho zájmu. Velmi rád s vámi také zakleknu do trávy a pozvu vás do světa malých živočichů a nadchnu vás pro makrofotografii.

Všechno vám vysvětlím názorně, s pomocí praktického procvičení a není pro mě problém se zcela přizpůsobit vašemu fotografickému tempu.

 

Individuální fotokurz na půl dne (4 hodiny)

Cena kurzu: 2.900 Kč

Individuální fotokurz na celý den (8 hodin)

Cena kurzu: 5.900 Kč

Objednat fotokurz