Individuální fotokurz v ateliéru

Fotokurz v atelieru

Ovládněte světlo

Fotografování v ateliéru může začínajícímu fotografovi připadat jako komplikovaná fotografická disciplína, základní pravidla práce se studiovými světly však dokáže pochopit opravdu každý.

Během kurzu si účastník vyzkouší různé způsoby rozestavení světel, zjistí, jak získat kontrastní či naopak měkčí osvětlení, a sám přijde na to, jak světlo přicházející z různých směrů ovlivňuje vzhled fotografovaného objektu.

Z hlediska fotografických žánrů s klientem během kurzu fotografování můžeme zkoušet nejrůznější věci od portrétů ve stylu high-key či low-key přes zmrazení pohybu krátkou expoziční dobou (například při fotografování předmětů padajících do vody) po produktovou fotografii s využitím produktového stolu.

V případě zájmu můžeme zabrousit i na způsoby, jak si zařídit improvizovaný fotoareliér doma s minimálními finančními náklady, či ho dokonce vybavit trvalými studiovými světly za cenu v jednotkách tisíců korun.

Pokud za mnou účastníci přicházejí proto, že potřebují vytvářet kvalitní výstupy pro své podnikání (fotografie pro e-shopy, webové prezentace a podobně), často si přímo z kurzu odnášejí první várku použitelných snímků na paměťové kartě.

Vybavení s sebou

  • stačí fotoaparát, ateliérové vybavení zajistí pořadatel kurzu
 

Individuální fotokurz na půl dne (4 hodiny)

Cena kurzu: 3.500 Kč

Individuální fotokurz na celý den (8 hodin)

Cena kurzu: 6.900 Kč

Objednat fotokurz